Sklep Blog Dystrybutorzy EN
Konto Koszyk Sklep
Dostępne kolory Blog Dystrybutorzy
EN
Wielorazowa maska filtrująca, z wymiennym filtrem - wykonanym z układu włóknin o parametrach odpowiadających klasie FFP1 Wyprodukowano w Polsce.
Kolor
#
Tkanina

Pasek
Jak dobrać rozmiar
Rozmiary

Faq

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania

Czy w masce można uprawiać sport?

Dopracowana w najdrobniejszych detalach maska URBAN’ER PRO to unikatowe rozwiązanie antysmogowe stworzone z myślą o wygodzie użytkowania - szczególnie podczas aktywności sportowych w warunkach zanieczyszczonego powietrza. Dzięki wielopunktowej regulacji i dodatkowej stabilizacji maska pozostanie idealnie dopasowana.

Jak dobrać rozmiar maski pure?

Maski Urban’er dzięki uszczelce i specjalnie zaprojektowanym kształcie łatwo dopasowują się do twarzy. Maski dostępne są w dwóch rozmiarach - S/M oraz L. Należy zmierzyć odległość pomiędzy końcem brody, a dolną częścią nosa. Jeśli odległość jest mniejsza niż 7,3 cm wybierz maskę S/M. Jeśli zmierzona odległość jest większa niż 7,3 cm wybierz maskę L.

Czy możliwy jest zwrot jeśli maska nie będzie mi odpowiadać?

Maski i filtry to produkt higieniczny, który zgodnie z art. 38. pkt. 5 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi. Wiemy jednak, że maska to także element Twojego stylu, więc możesz chcieć go wymienić lub zwrócić. Wzięliśmy pod uwagę te potrzeby i dopuściliśmy możliwość zwrotu w nienaruszonym opakowaniu. Maski i filtry urban’er są szczelnie zapakowane w folię. [Pobierz formularz odstąpienia]

Czy w masce łatwo się oddycha?

Zadbaliśmy o to, aby nasze filtry nie miały zbyt wysokich oporów oddechowych - średnio 215,9 Pa. Naszym celem było stworzenie maski wygodnej do noszenia na co dzień, a jednocześnie zapewniającej wysoki poziom filtracji. Wiele przebadanych przez nas konkurencyjnych dostępnych na rynku tkanin filtrujących nie spełniało norm w tym zakresie. Dlatego opracowaliśmy nowy układ filtrujący złożony z dwóch tkanin filtrujących w klasie HEPA i wybraliśmy je w taki sposób, aby opory oddechowe były jak najniższe. Dodatkowe zastosowanie zaworu wylotowego sprawia, że w masce nie kumuluje się wydychane powietrze. A miękka uszczelka przylegająca do twarzy sprawia, że powietrze którym oddychasz autentycznie przechodzi przez filtr i przefiltrowane trafia do Twoich płuc.

Czy maskę można prać?

Maskę można prać, wszelkie informacje zawarte są w instrukcji.

Czy maska naprawdę jest polskiej produkcji?

Tak, maski zostały wykrojone i uszyte w polskiej szwalni Modern w Gdańsku z materiałów w całości od polskich dostawców. Zaworki zostały wydrukowane na drukarkach 3D w innowacyjnych firmach z Piaseczna oraz Domatowa.  Ramki usztywniające z tworzywa są z Częstochowy. Tkaniny zewnętrzne oraz taśmy przyjechały do nas z Łodzi. Ostatnie konfekcjonowanie, kontrola jakości i pakowanie zostały w całości wykonane ręcznie w Gdańsku. Cały proces technologiczny składu, wykroju i zszywania filtrów miał miejsce w Polsce. Maska powstała we współpracy z projektantami wzornictwa z Jacek Ryń Studio wywodzącymi się z Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku: Jackiem Ryniem, Elżbietą Maruszczak i Mateuszem Macochem.

Masz dodatkowe pytania?
Kto pyta, dostaje odpowiedzi

kontakt@urbaner.pl